Lékař/ka (se specializací interna, neurologie, geriatrie, RFM, všeobecné lékařství) na ÚPS Doléčovacího a rehabilitačního odděle / Lékaři specialisté

FirmaFakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
ÚvazekDPČ
Mzdaod 14 700 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Doléčovací a rehabilitační oddělení
přijme na DPČ zaměstnance na pozici

lékař/ka se specializací interna, neurologie, geriatrie, RFM, všeobecné lékařství
na Ústavní pohotovostní službu

Nástup: ihned nebo dle dohody

Odborné požadavky:
• VŠ
• specializace interna, neurologie, geriatrie, RFM, všeobecné lékařství

Další požadavky:
• znalost práce na PC

Osobnostní požadavky:
• odpovědný přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost
• příjemné a zdvořilé vystupování
• logické myšlení
• loajalita
• odolnost vůči stresu
• morální a občanská bezúhonnost

Jazykové kompetence:
• znalost ČJ

Náplň práce:

• ÚPS-práce lékaře/ky na lůžkovém oddělení, které je zaměřeno na péči o pacienty po úrazech, operacích, interních a neurologických onemocněních

Nabízíme:

• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a Souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pekařská 664/53, Brno, 60200, Česko
mzda, plat (hrubý):od 14 700 Kč
typ pracovního úvazku:DPČ
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, IČ: 00159816
datum zveřejnění nabídky práce:13. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Gabriela Judasová
telefon:543183245
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 14 700 Kč ; Pracovní úvazek: DPČ ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Pekařská 664/53, Brno, 60200, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ; do: 30. 04. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.